Blacharskie Obróbki Systemowe

realizacja profile okapowe

Kim jesteśmy?

Naszą specjalizacją są systemowe obróbki blacharskie. Zarówno proste, jak i łukowe. Działamy głównie na rynku Skandynawskim, jednak od 2019  roku nasze produkty i usługi dostarczamy
również w Polsce. 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii  (zaawansowanych maszyn CNC) i najwyższej jakości materiałów od lat dostarczamy niezawodne rozwiązania dla tarasów i balkonów naszych Klientów.  

Jesteśmy jedynym w Polsce dostawcą łuków z blachy aluminiowej. Wszystkie niezbędne pomiary wykonujemy osobiście, aby oferować produkty dopasowane do Państwa projektów. 

Najnowsza technologia

Dzięki korzystaniu z nowoczesnej technologii nie boimy się żadnych wyzwań. Park maszynowy, którym dysponujemy pozwala nam na wykonywanie obróbek prosto-łamanych nawet do 8m w całości. Zaplecze techniczne umożliwia nam dostarczanie produktów zarówno w formie seryjnych zleceń, jak i pojedynczych produktów, czy prototypów na indywidualne zamówienie

maszyna CNC

Doradzamy na każdym etapie relizacji zlecenia

Zapraszamy do kontaktu, nasi eksperci z przyjemnością udzielą informacji na temat naszych produktów oraz zaproponują rozwiązania dopasowane do Państwa projektu.